Tepelná čerpadla LG

Až  60 % potřebné energie získáte, když zkombinujete LG Therma V se solárními panely

Značka LG nabízí tepelná čerpadla vzduch-voda, které vynikají nízkou cenou a přijatelnou kvalitou. Vyrábí se v provedení split, která se skládá z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky. Řídící jednotka se pyšní snadným a intuitivním ovládáním.

Můžete s ní řídit výrobu tepla, teplé užitkové vody či solárního panelu, řídit s ní týdenní schéma, regulační režimy, vodní teplotní systém či zabezpečení vytápění.

Jak se používá?

Tepelné čerpadlo Therma V se nejčastěji napojuje do systému vytápění  třemi způsoby. V prvním případě se používá na ohřev topné vody do radiátorů či podlahového topení, v druhém případě na ohřev topné vody a užitkové vody a třetí možností je použití na ohřev topné vody a užitkové vody s použitím solárních panelů.

Pokud zkombinujete  vytápění a ohřev užitkové vody se solárním ohřevem, můžete získat až 60 % potřebné energie k ohřátí vody, jen pomocí slunce. Tato metoda tak znamená nejen vyšší výkonnost, ale i vyšší úsporu. S výběrem konkrétního modelu od značky LG vám rádi poradíme a v případě zájmu vám jej i namontujeme – tak, aby přesně plnilo vaše představy.

Podívejte se na ukázku našich produktů

LG THERMA – V HU091 + HN0914

Výkon topení 3 kW
Napájení 240 V
Poptat produkt

LG THERMA – HU123 + HN1636

Výkon topení 9 kW
Napájení 240 V
Poptat produkt

LG nádrž TUV LGRTV200E

Výkon elektro dohřevu 2 kW
Objem nádrže 198 l
Poptat produkt

Tepelná čerpadla Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic jsou zárukou spolehlivého výkonu. Vyrábí se v provedení split,  skládají se z venkovní kompresorové jednotky a výparníku a vnitřní jednotky, hydroboxu, na který můžete napojit další části, například podlahové vytápění či radiátor.

Tepelné čerpadlo můžete nainstalovat samostatně, nebo v kombinaci s bivalentním zdrojem, nejčastěji s elektrokotlem, který se zapne v případě, že teploty klesnou pod 5° C, Čerpadla značky Panasonic s invertorem se pyšní vysokým výkonem a jsou efektivní i při nízkých teplotách. Čerpadla svůj výkon přizpůsobují aktuální potřebě, čímž zaručují ekonomickou úsporu.

Snadná obsluha i týdenní režim

Tepelná čerpadla značky Panasonic jsou vybavené dálkovým ovládáním a snadno se obsluhují, můžete si na nich nastavit týdenní režim podle vašich potřeb, noční režim, ochranu proti námraze i proti bakteriím, jako je například Legionella.

Podívejte se na ukázku našich produktů

Panasonic WH-UD03EE5

Výkon topení 3 kW
Napájení 240 V
Poptat produkt

Panasonic WH-UX12DE5 T-CAP

Výkon topení 12 kW
Napájení 240 V
Poptat produkt

Panasonic nádrž TUV HR200

Výkon elektro dohřevu 3 kW
Objem nádrže 200 l
Poptat produkt