V naší nabídce najdete profesionální značky LG, Panasonic, Toshiba, Sinclair, Mitsubishi a Daikin. Každá značka má svou přednost, třeba bezdrátový dálkový ovladač, čištění vzduchu, či spánkový režim.  S výběrem té pravé klimatizace do bytu, do domu či třeba pro komerční účely, vám rádi pomůžeme.

LG

Pokud hledáme designem zajímavější jednotky, nabízí se kvalitní klimatizace LG Art Cool. Buď v provedení obdélníkovém – typ Art Cool Libero a starší model Art Cool Mirror s volitelnou barvou předního panelu: barva „zrcadlo“ (R) a „stříbrná“ (V) nebo v provedení Panel – čtvercové provedení v barvě „dřeva“ (W) nebo „kovu“ (M).

Klimatizace LG dále nabízí designem unikátní klimatizační jednotku Art Cool Gallery. Tato nástěnná jednotka je také čtvercová, ale u jejího předního panelu lze vyměnit obrázek. Výměna je velmi jednoduchá: Stačí odjistit dvě boční pojistky, odklopit skleněnou desku, vyjmout stávající obrázek a vložit obrázek nový. (viz výměna obrázku – foto níže) Další výhodou jednotky Gallery (i jednotky Panel) je vyfukování vzduchu do tří směrů. Vzduch proudí jak zepředu jednotky, tak po obou jejích stranách. Tímto se místnost ochlazuje rovnoměrně a rychle.

Nástěnné splitové klimatizace LG jsou nabízeny buď s fixními otáčkami kompresoru nebo s proměnnými otáčkami kompresoru (= jednotky s invertorem).

Ke standardním vlastnostem a vybavení klimatizačních jednotek LG RAC patří:

  • čistící systém vzduchu NEO Plasma, který se skládá ze 7 speciálních filtrů v pěti stupních filtrace (nemá ji pouze jednotka Libero E),
  • antikorozní povrchová úprava Gold Fin u výměníku tepla,
  • funkce automatického čištění Auto Clean,
  • automatická změna provozního režimu chlazení/topení dle nastavené teploty,
  • auto restart (v případě výpadku proudu se po opětovném spuštění klimatizace zapne v posledním uživatelském nastavení),
  • automatický spánkový režim,
  • Jet Cool – rychlé chlazení,
  • klimatizace LG disponují bezdrátovým dálkovým ovladačem.

MU2M15 invertor

Výkon chlazení 4,1 kW
Výkon topení 4,7 kW
Poptat produkt

E09EK invertor

Výkon chlazení 2,5 kW
Výkon topení 3,2 kW
Poptat produkt

A09*K (R,V,W) + S09AK invertor

Výkon chlazení 2,5 kW
Výkon topení 3,2 kW
Poptat produkt

Panasonic

Nové jednotky klimatizace Panasonic Etherea jsou navrženy pro maximální účinnost. Jednotky jsou vybaveny inovovaným systémem Inverter+, který spolu se systémem Eco Patrol poskytuje úsporu energie až 71% v reřimu topení a až 60% při chlazení. Systém Eco Patrol vyhodnocuje aktivitu lidské činnosti a lidskou přítomnost v místnosti. Podle toho upravuje teplotu v místnosti.

Jednotky Etherea jsou navíc velmi tiché a mají propracovaný systém čištění vzduchu. Jsou zde použity technologie E-ion plus, který eliminuje ze vzduchu škodlivé organismy a částice, dále jsou jednotky vybaveny systémem Mild Dry, který zabraňuje přílišnému poklesu vlhkosti v místnosti. Máte zájem o klimatizace Panasonic? Kontaktujte nás.

Panasonic KIT-PW9GKX on/off

Výkon chlazení 2,65 kW
Výkon topení 2,85 kW
Poptat produkt

Panasonic KIT-E7NKE-3 invertor+

Výkon chlazení 2,05 kW
Výkon topení 2,8 kW
Poptat produkt

Panasonic CS-MRE9MKE multi split

Výkon chlazení 2,6 kW
Výkon topení 3,6 kW
Poptat produkt

Toshiba

Klimatizace Toshiba patří mezi opravdovou špičku v oboru. Nabízíme vám odbornou montáž i případný servis.

Toshiba vnesla do oboru klimatizací mnoho inovativních změn. Na vývoji svých zařízení neustále a kontinuálně pracuje. Také díky tomu jsou tyto přístroje vybaveny nejmodernějšími technologiemi a splňují také provozní parametry.

Pokud hledáte opravdu špičková zařízení, klimatizace Toshiba vás nezklamou. Ozvěte se nám, pomůžeme vám s výběrem klimatizace, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Sinclair

Klimatizace SINCLAIR jsou určeny pro domácnost i komerční použití. Provoz společnosti a její postupy jsou v souladu s normou ISO 9001. Klimatizace SINCLAIR odpovídají evropským normám, které zaručují bezpečný provoz. Od samého počátku si SINCLAIR stanovil jako hlavní cíl přinášet kvalitu a pohodlí do života obyvatel naší modré planety. Díky důrazu kladenému na vývoj, výrobu a testování výrobků a dále prodejní podpoře, SINCLAIR dosáhl vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Každý komponent je pečlivě vybrán a ohodnocen, aby byl zaručen co nejlepší výkon celého systému. Klimatizace Sinclair jsou určeny pro domácnost, do kanceláří i pro průmyslové použití.

Inteligentní klimatizace Mitsubishi přemýšlí za vás

Značka Mitsubishi své klimatizace neustále inovuje, takže vždy odpovídají současným trendům.  Klimatizace nejen topí a chladí, ale také vzduch v místnosti odvlhčují. Nejsou hlučné, ochladí i velké prostory a mají senzory pohybu, díky kterým nemusíte myslet na vypínání jednotky.

Klimatizace můžete ovládat pomocí dálkového ovládání, práci vám usnadní také nastavení týdenního časovače a celá řada dalších pokročilých funkcí. Jejich výhodou je i energetická úspora, jednotlivé modely spadají do energetických tříd A+ až A+++.  D

Klimatizace Daikin jsou zárukou vysoké efektivity i energetické úspory

S klimatizačními jednotkami Daikin vás čeká nejen příjemný chládek v létě, ale i teplo v zimě. Vybrat si můžete modely i s dalšími funkcemi, jako je zvlhčování, odvlhčování, větrání a čištění vzduchu. Značka Daikin také dbá na co nejvyšší šetrnost k životnímu prostředí a používá proto nový typ chladiva, které se snadno recykluje.

Díky inovativnímu typu kompresoru a ventilátoru, výměníkem s menším průměrem a dalším novým technologiím je celý proces chlazení/topení efektivní a zároveň šetří elektrickou energii.

ATXTP-K

Výkon chlazení 2,65 kW
Výkon topení 2,85 kW
Poptat produkt

FWG-AT

Výkon chlazení 2,65 kW
Výkon topení 2,85 kW
Poptat produkt

RXP-L

Výkon chlazení 2,65 kW
Výkon topení 2,85 kW
Poptat produkt