Pryč jsou ty doby, kdy jste pro změny nastavení klimatizace museli obcházet všechny jednotky a řídit je manuálně. V dnešní době můžete klimatizaci ovládat i na dálku, pomocí mobilu, tabletu či počítače. Každou jednotku můžete vypínat a zapínat, nastavovat topení či chlazení, zkontrolovat, jestli vše funguje a podobně. Nabízíme spolehlivé klimatizační jednotky i do serveroven se zařízením Klima kontrol, který v případě potřeby zapne i náhradní jednotky a pošle SMS. Užijte si pohodu, kterou nové technologie nabízí!

Nástroj pro správu klimatizačních jednotek LG - AC Mobile Control

AC Mobile Control nabízí intuitivní a bezdrátový přístup k monitorování a ovládání klimatizačních jednotek LG Electronics pomocí smatphonu či tabletu. Všechny klimatizační jednotky je možné ovládat jedním zařízením. Standartní kabelové a bezdrátové ovladače mají zachovanou plnou funkčnost.

 

NetKlima zařízení určené ke kontrole a řízení klimatizačních jednotek výrobce LGelectronics po síti Eternet/Internet

Ovládání a monitorování klimatizačních jednotek probíhá na běžných internetových prohlížečích. Pro bezchybný provoz je nutné kvalitní internetové připojení. Provoz je možný na běžném PC s os Win. XP a vyšším s připojením internetu.

Umožňuje zapínání/vypínání, nastavení požadované teploty, nastavení módu topení/chlazení , řízení ventilátorů, zobrazuje teploty jednotlivých vnitřních jednotek a hlášení o chybách. Zasílá e-maily o chybových stavech, překročené a podkročené teploty. Tento modul je obzvlášť vhodný k dozoru serveroven, řízení kanceláří, hotelů a podobně. Dále je možné nastavit týdenní program u všech 256 jednotek samostatně. Dále je vybaven unikátní funkcí Temp.K, která umožní udržet teplotu i při vypnuté vnitřní jednotce. Systém může zpravovat 256 jednotek. K obsluze není nutné instalovat žádný speciální SW!

 

Klimatizační jednotky pro serverovny - k samostatnému řízení chodu a monitorování prostorové teploty

Každá větší serverovna potřebuje klimatizační jednotku. Z hlediska výkonu a možnosti zálohování chodu chlazení je osazována zpravidla dvěma a více samostatnými klimatizacemi. A právě zde nachází uplatnění zařízení KLIMA COLTROL. Střídá chod jednotlivých klimatizací z hlediska jejich rovnoměrného opotřebení. V případě překročení požadované kritické teploty zapne i odstavené klimatizace. Monitoruje chybové stavy klimatizace a tyto údaje posílá prostřednictvím SMS zprávy.

Ozěte se nám, pomůžeme vám vybrat nejvhodnější klimatizaci pro serverovnu jakékoliv velikosti. Nebo navštivte naši brněnskou pobočku, vše s vámi osobně probereme.

Komunikační modul umožňující ovládání klimatizačních jednotek LG pomocí povelů z regulačního, nebo nadřazeného řídícího systému MAR

 

TRONIC CONTROL

V této variantě je komunikační sběrnice RS485 mezi vnějšími jednotkami připojena přes převodník RS485/RS232 (USB) do počítače. Řízení klimatizačních jednotek probíhá přímo ve vizualizačním softwaru VIZLEDA AC, který na základě těchto algoritmů vysílá do jednotek povely pro vypnutí/zapnutí, zamknutí ovladače, nastavení teploty každé nebo skupiny vnitřních jednotek atd.

 

AC unit remote controller

 

Komunikační modul umožňující ovládání klimatizačních jednotek LG pomocí povelů z regulačního, nebo nadřazeného řídícího systému MAR nebo vzduchotechnické jednotky. Umožňuje zapnutí a vypnutí jednotky(nebo skupiny jednotek) , přepínání chlazení a topení. ovládání nastavení výkonu signálem 0-10V. Modul má možnost nastavení režimu plného ovládání , nebo režimu MONITOR ve kterém pouze sleduje stav klimatizační jednotky. Řadu funkcí lze doprogramovat na přání zákazníka.

 

Centrální ovládání a řízení klimatizací - orginální příslušenství od LG

Vyberte si centrální ovládání, které bude nejlépe vyhovovat vašemu projektu. V nabídce máme jak jednoduší centrální ovládání se základními funkcemi, tak speciální dotykové ovládání až pro 128 jednotek. Do administrativních budov doporučujeme také zařízení pro měření spotřeby energie.

Jednoduché centrální ovládání pro 16 jednotek

Umožňuje, zapnutí/ vypnutí, uzamčení, přepnutí topení/chlazení, kontrola chodu a poruchy

Centrální ovládání pro 32 jednotek

Umožňuje, zapnutí/ vypnutí, uzamčení, přepnutí topení/chlazení, kontrola chodu a poruchy 
Sledovat a upravovat provozní režimy ( teplota, otáčky ventilátoru) a plánování.

Centrální dotykové ovládání AC SMART II až pro 128 jednotek

Interaktivní ovládání pomocí LCD barevného dotykového displeje. Umožňuje plnou kontrolu nad ovládáním a programováním chodu klimatizací.

Zařízení pro měření spotřeby energie

Toto zařízení umožňuje zaznamenávat spotřebu energie a rozpočítávat na jednotlivé klimatizační jednotky celého systému. Uplatnění najde hlavně v kancelářských budovách kde správce budovy může přesně určit spotřebu jednotlivých klimatizací

 

Napište námporadíme vám s výběrem vhodného ovládacího zařízení pro vaši klimatizaci.

 

iNELS BUS Systém - pro pohodlné ovládání klimatizace v inteligentním domě

Začleňte ovládání klimatizace ve vašk domě do celkové inteligentní elektroinstalace

Promění váš dům v nadčasovou inteligentní domácnost. Postará se o regulaci vytápění a klimatizaceovládání světel i spínání spotřebičů. Prostě vám dokonale zabezpečí dům. Dopřejte si ovládání celého domu přes jedinou obrazovku televize díky multimediální nástavbě iMM anebo využijte aplikace v chytrém telefonu či tabletu.


Pomůžeme vám s tím