Na trhu se dnes nachází tak vysoké množství klimatizací, že se v nich laik prakticky nemůže orientovat. Je proto lepší se v těchto případech spolehnout na pomoc odborníků, kteří vám poradí s výběrem vhodné klimatizační jednotky s ohledem na vaše požadavky a prostorové možnosti. My vám nabízíme profesionální servis klimatizace.

To stejné platí také pro montáž klimatizace. Neodborná montáž může způsobit snížení účinnosti zařízení, kratší dobu jeho životnosti nebo v těch nejhorších případech dokonce nevratné poškození jednotky. Je žádoucí těmto problémům předejít a pověřit montáží klimatizace profesionální firmu, která s ní má bohaté zkušenosti a tyto vám poskytne.

Podceňovat by se neměl ani servis klimatizace. Pravidelné servisní prohlídky a odborné opravy klimatizační jednotky jsou jedinou zárukou spolehlivé funkčnosti a dlouhé životnosti klimatizace. Rovněž záruční i pozáruční servis klimatizace by proto měl být prováděn profesionální firmou.

Kontaktujte nás. Najdete nás v Brně, odkud se o vše postaráme. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější zařízení, zajistíme montáž i servis. S námi jsou vaše klimatizace v těch správných rukou.

Čištění klimatizace

Při chodu klimatizace na povrchu výparníku vnitřní jednotky kondenzuje voda, což v kombinaci s teplým okolním vzduchem vytváří ideální podmínky pro vznik bakterií a plísní. Je proto nezbytné provádět čištění klimatizace, zejména pak výparníku, vzduchových filtrů a odtoku kondenzátu.

Jedině pravidelné čištění přístroje zajistí zdravé prostředí v místnosti a vysokou účinnost a dlouhou životnost klimatizační jednotky. Jakékoliv neodborné zásahy v podobě demontáže a čištění klimatizace svépomocí však mohou způsobit její poškození. Obraťte se proto raději na profesionály, jež službu čištění klimatizace poskytují.

Ozvěte se nám. Naši pobočku najdete v Brně. Postaráme se o kompletní profesionální čištění klimatizací.

S námi si můžete být za každých okolností jistí, že jsou vaše klimatizace v dobrých rukou.

Pomůžeme vám s tím