S našimi klimatizacemi se vám bude lépe spát i přemýšlet

Užijte si příjemný chládek i v parných letních dnech! Pořiďte si klimatizaci do bytu a už si nemusíte dělat starosti s nadměrnou únavou nebo s nekvalitním spánkem. Naše klimatizace se hodí do domů, bytů, paneláků i třeba do pokojů. Nejen, že v létě osvěží, ale  v zimě si s nimi můžete také přitápět.

Zvyšte výkonnost svých zaměstnanců

Dopřejte svým zaměstnancům pracovní prostor, kde je nebude trápit vedro. Vsaďte na klimatizaci do kanceláře a zajistěte tak příjemný chládek, ve kterém se vašim zaměstnancům bude lépe přemýšlet a snadněji pracovat.

Klimatizaci na míru vašim potřebám?

Klimatizace instalujeme do bytů, kanceláří, ale třeba i do specifických prostor. Na našich stránkách najdete široký výběr profesionálních značek klimatizací, které můžete umístit jak do jedné (split), tak i do více místností (multisplit).

Nabízíme montáž nástěnných, kazetových, podhledových či třeba parapetových klimatizací, ale i velké klimatizační systémy. Rádi vám pomůžeme vybrat takovou klimatizaci, která se nejlépe hodí na míru vašim potřebám.

Najděte si tu svou klimatizaci

 

Klimatizace podle výrobce

LG, Panasonic, Sinclair, Mitsubishi  či třeba Toshiba? Mrkněte se na jednotlivé značky a přečtěte si, do kterých prostor se nejlépe hodí.

Zobrazit

Klimatizace podle typu

Nástěnné, kazetové, podhledové, split nebo multisplit? Podívejte se na jednotlivé typy klimatizací a jejich výhody a nevýhody.

Zobrazit